خدمات نقاشی ساختمان در کرج

همواره یکی از دغدغه های مردم برای تزئینات بیشتر منازلشان، نقاشی ساختمان بوده است. نقاشی و رنگ آمیزی نمای ساختمان بصورت حرفه ای و همچنین رعایت همه اصول مربوط به این هنر، علاوه بر این که نقش موثری در زیبایی محیط ایفا می کند، شما را تا مدت ها از پرداخت هزینه های مجدد معاف کرده و این مورد باعث جلوگیری از اتلاف وقت نیز می شود. کرج مرکز استان البرز و یکی از کلان شهرهای ایران است و به عنوان چهارمین شهر بزرگ ایران شناخته می شود. شهری کوهپایه ای در دامنه رشته کوه های البرز واقع شده است.

نقاشی ساختمان کرج

یکی از مهمترین مزیت های نقاشی ساختمان کرج این است که کیفیت رنگ مورد استفاده در این منطقه بسیار بالا است و قیمت آن نیز نسبت به سایر مناطق کمتر می باشد. البته این در صورتی است که برای پوشش دهی و رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان کرج به نقاشان و استاد کاران حرفه ای و متخصص در شرکت نقاشی ساختمان حسن زاده مراجعه شود تا در کم ترین زمان ممکن با سرعت عمل بالا و کیفیتی عالی رنگ آمیزی ساختمان را انجام دهند.

 

اهمیت نمای خارجی ساختمان های کرج

ایجاد نما در ساختمان های کرج اهداف و اهمیت زیادی دارد که از جمله آن ها می توان به تاثیر نما در فروش بهتر ساختمان اشاره کرد. همه ما در هنگام خرید یا اجاره یک ساختمان به نما و ظاهر آن توجه زیادی می کنیم. بنابراین یک ساختمان با نمای خوب و مجلل می تواند انتخاب هر کدام از ما باشد. اگر نقاشی ساختمان کرج با طرح های متنوع، مدرن و جذاب صورت گیرد به راحتی می تواند جلوه ی زیبا و منحصر به فردی به ساختمان بدهد. در سطح شهر کرج شما گاهی ساختمان هایی را مشاهده می کنید که از نمای ظاهری خوبی برخوردار نیستند و یا اینکه هیچگونه نما کاری در آن ها صورت نگرفته است. این ساختمان ها جلوه های زننده و ناخوشایندی را در شهر ایجاد کرده و همچنین باعث افزایش مصرف انرژی و کاهش دوام و پایداری ساختمان می شوند

 

اهمیت نقاشی نمای داخلی ساختمان های کرج

بی‌شک یکی از عناصری که در نمای داخلی ساختمان نقش بسزایی دارد، طراحی دکورایسون و نقاشی داخلی ساختمان می باشد. امروزه نقاشی ساختمان های کرج یک راه بی دغدغه، مطمئن و همچنین مدرن و زیبا برای تغییر در دکوراسیون داخلی ساختمان   می باشد. نقاشی ساختمان های کرج معمولا بر اساس سلیقه و همچنین بافت ساختمان های اطراف و مجاور صورت می گیرد. تغییر نمای داخلی ساختمان با رنگ آمیزی نسبت به بقیه انواع کار ها هزینه کمتری دارد. شما می توانید با استفاده از رنگ های دلخواه خود ترکیب هایی بی نظیر ساخته و آن ها را استفاده کنید.

 

تنوع کاربری رنگ ها در نقاشی ساختمان کرج

خدمات نقاشی ساختمان حسن زاده در مناطق مختلف تهران و حومه ارائه می شود که به رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان در کرج هم می شود اشاره کرد. این روش قابل اجرا برای نقاشی و رنگ آمیزی محیط داخلی و نمای خارجی ساختمان می باشد. شما می توانید در فضای داخلی منزل خود از رنگ ها و ترکیب های مختلفی استفاده کنید به عنوان مثال استفاده از رنگ های گرم و انرژی بخش باعث می شود که ساکنین منزل احساس نشاط و شادابی داشته باشند. مثلا بکار گیری رنگ زرد یا نارنجی در فضای آشپزخانه های تاریک و کم نور باعث می شود تا نور کم، زیاد جلوه گر نباشد.

رنگ آمیزی و نقاشی فضاهای خارجی از فضاهای داخلی گسترده تر است چون موارد زیادی را شامل می شود، از جمله نمای ساختمان، فضا های موجود در مجموعه های تفریحی، سایت های ورزشی و پیاده رو، معابر سطح شهر، دیوار نویسی، خیابان ها و کوچه ها، مراکز اداری، تفریحی، درمانی و غیره. هر کدام از این ها خصوصیات خاص خود را دارد که شما می توانید با در نظر گرفتن این خصوصیات در آن فضاها تغییرات بصری قابل توجهی را به وسیله استفاده از رنگ های جذاب و متنوع پدیدار کنید.

 

ویژگی رنگ نمای مناسب ساختمان های کرج

نقاشان و استاد کاران شرکت نقاشی ساختمان حسن زاده در نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان های کرج معمولاً از رنگ های کنیتکس، روغنی، اکریلیک و غیره که در نما ساختمان بکار می رود، استفاده می کنند. یک رنگ مناسب برای نما باید ویژگی های زیادی داشته باشد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مقاوم در برابر نفوذ رطوبت
 • مقاومت در برابر حریق و آتش سوزی
 • عایق صدا
 • عدم ترک خوردگی
 • مقاومت در برابر باکتری ها و قارچ ها
 • مقاوم در برابر آلودگی و گرد و غبار
 • مقاوم در برابر اشعه فرا بنفش
 • مقاومت در برابر باران های اسیدی

شرکت نقاشی ساختمان حسن زاده در رنگ‌آمیزی ساختمان های کرج از برترین رنگ ها با کیفیت و برند های معتبر استفاده می کند که از جمله این برند ها،پارس، اطلس، سحر، آریا، هایولکس،هادی، پارسه و غیره می باشد.

انواع رنگ های مورد استفاده در نقاشی ساختمان کرج

امروزه به علت پیشرفت صنعت رنگ و نقاشی ساختمان، انواع مختلفی از رنگ ها و روش های رنگ آمیزی بوجود آمده که هر کدام از این روش ها زیبایی خاص خود را دارد. یکی از موارد استفاده رنگ ها، بکار گیری آن ها در بخش های مختلف ساختمان می باشد. پیشنهاد شرکت نقاشی ساختمان حسن زاده برای نقاشی ساختمان های کرج، استفاده از جدید ترین نوع رنگ ها و روش های رنگ آمیزی می باشد. روش های نوینی که باعث بوجود آمدن جلوه ای زیبا در شهر کرج شده و مردم را به خود جذب می کند. خوشبختانه شهر کرج به علت آب و هوای مطلوبی که دارد از بافت ساختمانی نوساز و متنوعی برخوردار است که نیاز به زیبا سازی دارد.

رنگ های پرکاربرد در نقاشی ساختمان های کرج

 • رنگ های روغنی: کاربرد اصلی این نوع رنگ برای سطوح خارجی می باشد، مانند رنگ آمیزی در، پنجره و انواع فلزها، این رنگ در برابر شست و شو و رطوبت هوا مقاومت زیادی دارد
 • رنگ های اکریلیک: در صنعت ساختمان سازی یکی از محبوب ترین رنگ ها می باشد زیرا درخشندگی بالا و مقاومت زیادی در برابر نور مستقیم و مداوم خورشید دارد، همچنین به علت آب گریز بودن می تواند عایق مناسبی برای نقاشی ساختمان های کرج باشد.
 • رنگ های کنیتکس: این نوع رنگ قابلیت استفاده در دکوراسیون داخلی و نماهای خارجی ساختمان ها را دارد، این رنگ از طول عمر بالایی برخوردار می باشد و مقاومت بالایی در برابر رطوبت و شرایط جوی نا مناسب دارد.
 • رنگ های اپوکسی: رنگی فوق العاده است که ویژگی های قابل تحسین زیادی دارد، اما از نوع رنگ های صنعتی بشمار می رود. به خاطر مزایای زیاد در نمای ساختمان های مختلف از جمله مسکونی، تجاری، اداری و غیره استفاده می شود. این رنک مقاومت بالایی در برابر عوامل محیطی دارد و تنوع رنگی آن زیاد می باشد.

نقاشی ساختمان در کرج

قیمت نقاشی ساختمان کرج

از مهم‌ترین عوامل تنظیم کننده قیمت نهایی رنگ‌آمیزی ساختمان های کرج مسئله نوسانات موجود در بازار می باشد که باعث تغییر در نرخ نهایی کار می شود.

عوامل دیگری مانند نوع رنگ، روش رنگ آمیزی، تهیه ابزارآلات مورد نیاز، اقدامات اولیه زیرسازی و لکه‌گیری، کیفیت رنگ مورد نظر، میزان سختی کار، مقیاس و اندازه سطح کار نیز در قیمت نهایی رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان در کرج مؤثر است. شما می توانید برای تعیین درست و دقیق هزینه نهایی نقاشی ساختمان های کرج به شرکت نقاشی ساختمان حسن زاده مراجعه کنید و مشاوره‌های لازم در این باره را دریافت کنید.

 

برخی از نکات مهم در نقاشی ساختمان های کرج

 • متأسفانه یکی ازمشکلات کلان شهر ها مسئله آلودگی هوا می باشد این پدیده همواره همانطور که بر سلامت افراد جامعه اثر مخربی داشته است در دراز مدت اثرات منفی خود را در ساختمان ها هم نشان داده و باعث بوحود آمدن مشکلات می شود. اگر آلودگی هوا از حد معمول خود بیشتر باشد، عمر مفید نماهای ساختمانی را تا 8 سال کاهش می دهد. این مسئله درباره باران های اسیدی هم به همین صورت می باشد. از آن جا که کلان شهر کرج همواره با مشکل آلودگی هوا مواجه هست، برای رنگ آمیزی نمای بیرونی ساختمان های آن بهتر است از رنگ هایی استفاده شود که قابل شست و شو باشند و در برابر آلودگی هوا و باران های اسیدی مقاوم باشند، مانند رنگ های روغنی،رنگ های اکریلیک، رنگ های کنیتکس و غیره.
 • به دلیل کوهستانی بودن شهر کرج توصیه شرکت نقاشی ساختمان حسن زاده این است که برای نمای بیرونی منزل خود از رنگ هایی استفاده کنید که در مقابل سرما، گرما، بارندگی‌، رطوبت هوا و غیره مقاومت بالایی داشته باشند. معمولا نقاشی نمای ساختمان در کرج در برابر شرایط مذکور مناسب می باشد.
 • نوع و مدل طراحی ساختمان سازی در شهر کرج از یک متد و قالب خاصی پیروی نمی‌کند یعنی انواع طرح ها را می توان در ساخت و ساز شهر کرج به سادگی مشاهده کرد. بنابر این اگر خواسته باشیم یک تقسیم از روی نوع معماری و نوع نما ساختمان ها داشته باشیم از سه حالت خازج نیست. مناطقی که دارای درآمد کمی هستند (فقیر نشین)، مناطقی که دارای درآمد متوسط هستند و مناطقی که از نظر درآمد در سطح بالایی هستند.
 • طبق بررسی های میدانی در مورد رنگ ها، عده ای از محققان به این نتیجه رسیده اند که استفاده از انواع رنگ های شاد و گرم باعث افزایش انرژی و شادابی در انسان و روح بخشی به محیط می شود و استرس ناشی از فعالیت های روزانه را از انسان دور می کند. از این رو می‌توان از رنگ ها در جاهای بسیار زیادی استفاده نمود تا باعث انتقال انرژی مثبت شوند.
 • شهر کرج به دلیل داشتن آب و هوای مناسب و مطلوب، سالانه خواستگاه مسافران زیادی می باشد. به همین دلیل باید دقت و توجه زیادی در زیبا سازی شهر کرج از جمله اماکن تفریحی، خیابان ها و غیره داشته باشیم. از جمله روش های ساده اما جذاب برای زیبا سازی شهر، استفاده از رنگ آمیزی در بخش های مختلف می باشد.

 

شرکت نقاشی ساختمان حسن زاده برای رنگ آمیزی ساختمان های شما عزیزان از برترین رنگ های ساختمانی با روش های نوین و استاندارد رنگ آمیزی، همگام با سلیقه و ذائقه شما عزیزان، درصدد جلب رضایت شما می باشد، متخصصان و استادکاران نقاشی ساختمان حسن زاده با تجربه چند ساله به شما اطمینان می دهند که دقیق ترین انتخاب را با توجه به شرایط موردنظرتان انجام دهید.