خدمات رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان در چیتگر

منطقه چیتگر که در جنوب غربی تهران واقع شده است بزرگترین و مهم ترین قطب گردشگری غرب تهران می باشد. بافت این منطقه غالبا نوساز است و ساختمان ها و برج های تجاری و مسکونی معروف و لوکسی در این منطقه و شهرک های اطراف چیتگر وجود دارد که دارای امکانات فوق العاده ای هستند و نقاشی ساختمان چیتگر را تحت تاثیر قرار می دهند. اصولی که برای نقاشی ساختمان ها و برج های مسکونی چیتگر باید رعایت شود بی شمارند.

در ادامه به بررسی نقاشی ساختمان چیتگر و شهرک های آن می پردازیم و شما را با ویژگی های بهترین شرکت نقاشی ساختمان آشنا می کنیم.

نقاشی ساختمان چیتگر

نقاشی برج های لاکچری چیتگر

برج های زیادی در اطراف چیتگر وجود دارد که همه ی آن ها دارای فول امکانات و طراحی فوق العاده زیبایی هستند. برج لبخند، برج های سفید، برج های شش گانه پارلمان، برج تریتیوم، برج کادوس و برج سه گانه ایزدیار از جمله برج های لوکس و لاکچری چیتگر به شمار می روند. این برج ها دارای امکاناتی نظیر استخر، سونا، جکوزی، سالن ورزشی، سالن اجتماعات، لابی من، لابی مجزا و غیره در هرطبقه  می باشند که حساسیت نقاشی را بالا می برد. همانطور که از مصالح و متریال  درجه یک در این برج ها استفاده شده، رنگ هایی  که برای هر یک از این بخش ها انتخاب می شود باید کاملا درجه یک و حرفه ای باشد. از طرفی فقط نقاشان باتجربه و ماهر می توانند از عهده اجرای صحیح نقاشی این مکان ها برآیند.

 

نقاشی استخر، سونا و جکوزی برج های چیتگر

برای نقاشی مکان هایی مانند استخر و جکوزی که با آب و بخار سر و کار دارند، باید از رنگ های مقاوم استخری استفاده شود تا آب به آن نفوذ نکند و مانع  پوسته شدن رنگ شود. البته بسته به متریال بکار رفته در این قسمت ها باید زیرسازی متناسب با جنس لایه های زیرین انجام شود تا رنگ کیفیت خود را حفظ کند.

رنگ استخری مانند عایقی در برابر نفوذ آب عمل می کند. برای رنگ آمیزی استخر، جکوزی ها ، سقف سونا ، دریاچه های مصنوعی ، حوضچه ها، آب نما ها و رنگ آمیزی سقف تاسیسات ساختمان می توان رنگ استخری را اجرا کرد. این نوع رنگ دارای انواع مختلفی می باشد. که بسته به نوع سطح استخر فایبر گلاس ، فلزی ، چوبی می توان یکی را انتخاب کرد. این نوع رنگ بر روی سطوح مختلف قابل اجرا می باشد.

رنگی که برای سونا های خشک قرار است استفاده شود باید رطوبت و حرارت بالا را تحمل کند و به چوب بکار رفته در سونا اجازه تبادل با رطوبت را بدهد. اکثر رنگ ها مانند رنگ سیلر و کیلر و پلی استر مناسب دمای زیر 30 درجه هستند و در رطوبت بالای 15 درجه چوب را دچار تخریب می کنند. رنگ چوب اپوکسی که  مخصوص کشتی سازی می باشد برای درجه حرارت 30 الی 40 درجه و رطوبت بالا استفاده می شود ولی چوب را کاملا قهوه ای می کند. رنگ های بسیاری به عنوان مقاوم کننده در برابر افتاب، رطوبت، و گرما به عنوان نانو ، رنگ خارجی و غیره در بازار وجود دارد، اما 90 درصد آنها پوسته می شوند و به چوب صدمه میزنند.

اما نوعی رنگ طبیعی به نام ایرو در بازار موجود می باشد که ساخت کشور آلمان است و 100% گیاهی است. این رنگ اگر درست و با زیر سازی مناسب کار شود حداقل در درجه حرارت 70درجه و رطوبت 100% را دارد و به چوب اجازه می دهد با محیط تبادل رطوبت داشته باشد.

 

نقاشی سالن های ورزشی برج ها و مجتمع های چیتگر

سالن های ورزشی یکی از امکانات مفید و مناسبی هستند که در برج های این منطقه دیده می شوند. در نقاشی سالن های ورزشی باید به چند نکته توجه کرد. اول اینکه نور پردازی و اندازه سالن باید بررسی شود که اگر سالن کوچک باشد لازم است از رنگ های روشن استفاده شود. نکته بعد اینکه باید رنگ کف و دیوار ها با هم هماهنگی داشته باشند و در آخر ورزش هایی که قرار است در این مکان انجام شود تعیین کننده رنگ مناسب است. برای مثال برای اتاق وزنه برداری رنگ آبی یک انتخاب مناسب است زیرا سبب آزاد شدن هورمون های آرامش بخش در بدن می شود و سطح بازدهی را افزایش می دهد. اگر فضایی برای تمرینات یوگا اختصاص داده شده، بهترین رنگ برای دیوار ها رنگ های ملایم است. رنگ های سبز و آبی که بر گرفته از طبیعت هستند القا کننده آرامش و آسایش می باشند.

اما برای کفپوش سالن های ورزشی رنگ اپوکسی یک رنگ کاملا قدرتمند است که مقاومت بالایی دارد و از لغزندگی جلوگیری می کند. مشاورین ما در شرکت نقاشی ساختمان حسن زاده در انتخاب بهترین و مناسب ترین رنگ ها برای سالن های ورزشی مجتمع ها و برج های چیتگر شما را راهنمایی می کنند.

 

نقاشی لابی برج های چیتگر

لابی نقطه مشترک مجتمع ها و برج های مسکونی و تجاری منطقه چیتگر است و از جمله مکان هایی است که افراد مختلف معمولا مدت زمانی را در این مکان در انتظار به سر می برند. لابی ها دارای دو بخش هستند بخش نگهبانی و بخش نشیمن. افراد تازه وارد باید در بخش نشیمن به انتظار بنشینند بنابراین این مکان باید دارای دکوراسیون و رنگ های جذابی باشد تا باعث کسالت میهمانان نشود. در انتخاب رنگ برای دیوار های لابی باید به کفپوش و نور پردازی دقت شود. لابی برج ها و ساختمان های چیتگر دارای طراحی زیبا و نورپردازی های منحصر بفردی هستند.

بنابراین هنگامی که  از رنگ هایی گرم و صمیمی برای پوشش دیوارهای لابی استفاده شود، مهمانانی که وارد لابی می شوند با استقبال فضایی گرم و دوستانه مواجهه می شوند و دقایقی را که به انتظار سپری می کنند مانند خاطره ای خوش در ذهن خود ثبت می کنند.

نقاشی ساختمان چیتگر

نقاشی داخلی برج های مسکونی چیتگر

مشاورین نقاشی ساختمان حسن زاده پیشنهاد های ویژه ای  برای فضا های داخلی برج های مسکونی چیتگر دارند که تاثیر شگرفی در درخشش این فضا دارد.

  • رنگ آمیزی اتاق نشیمن

اتاق نشیمن و پذیرایی از جمله اتاق های پر تردد و مهم هر خانه است و انتخاب رنگی مناسب برای دیوار ها متناسب آن با دکوراسیون این بخش یکی از دغدغه های هر خانواده است. داشتن یک تم و ترکیب رنگی مشخص برای رسیدن به یک دکوراسیون ایده آل می تواند بسیار کمک کننده باشد. یکی از پیشنهاد های ویژه نقاشی ساختمان حسن زاده، برای ایجاد فضایی دوست داشتنی،  رنگ آمیزی دیوار ها و سقف به رنگ سفید است. هنگامی که از رنگ سفید برای پوشش دیوار ها استفاده می شود بهتر است از مبلمانی با رنگ های قوی مانند قهوه ای، طلایی و آبی و جزییات مشکی در دکوراسیون پذیرایی کمک بگیرید تا برجستگی و زیبایی فضا کاملا به وضوح احساس شود.

رنگ سفید دیوار ها سبک آرام و خالص را ایجاد می کند. اما اگر دوست ندارید فضای نشیمن را با رنگ های مختلف شلوغ کنید و از طرفی هم رنگ سفید را زیاد نمی پسندید، مجازید تا از رنگ سفید با ترکیب دیگر رنگ های خنثی نظیر خاکستری، مشکی و قهوه ای به تناسب خوبی دست پیدا کنید. استفاده از رنگ سفید به عنوان رنگ تاکیدی درب و پنجره ها هم بسیار خودنمایی می کند. اگر مایلید از رنگ خاکستری برای نشیمن استفاده کنید لازم است به سایه های آن دقت کنید. اگر در دکوراسیون اتاق تان وسایلی با رنگ قهوه ای دارید، استفاده از رنگ خاکستری با ته رنگ زرد فضایی چشم نواز و تشریفاتی به نمایش می گذارد.

اگر خواهان فضایی پر انرژی و شاد هستید، از رنگ های گرمی مثل قرمز، زرد و نارنجی در بخش هایی از محیط خانه تان بهره بگیرید. رنگ های آبی، سبز و بنفش که از جمله رنگ های سرد محسوب می شوند، فضا را سرشار از آرامش طبیعت می کنند. استفاده از این رنگ ها برای اتاق خواب، آشپزخانه و سرویس بهداشتی انتخاب شایسته ای خواهد بود. حتما قبل از انتخاب رنگ مناسب برای دیوار های داخلی، هدف خود را مد نظر قرار دهید، ببینید بیشتر در چه فضا و دکوراسیونی احساس راحتی و آرامش می کنید، سپس رنگ مورد نظر را انتخاب کنید. چنانچه در انتخاب خود دچارسردرگمی و تردید هستید می توانید از مشاورین شرکت نقاشی ساختمان حسن زاده راهنمایی بگیرید.

پیشنهادهای بسیار جذاب و زیادی برای ساکنین برج های لوکس و لاکچری چیتگر، از جانب مشاورین این شرکت وجود دارد که در این مقاله نمی گنجد.

 

نقاشی واحد های تجاری برج های چیتگر

 مجتمع های تجاری همانطور که از نام آن پیدا است مکانی برای تجارت و فروش است. همانطور که در ابتدا اشاره کردیم چیتگر قطب گردشگری غرب تهران است و افراد زیادی برای تفریح به این منطقه وارد می شوند. مجتمع های تجاری لوکس چیتگر را باید با رنگ هایی زینت داد که درخشش و ابهت فضا را کامل کند. رنگ ها در برجسته نشان دادن اجناس نقش مهمی دارند، بنابراین باید رنگ ها متناسب با کالای عرضه شده و مخاطب خود در هماهنگی باشد. رنگ ها دارای ابعاد متنوعی هستند وبا قرار دادن این ابعاد در کنار هم می توان یک ترکیب رنگی زیبا خلق کرد و با انواع تضادها در اجرا، جذابیت خاصی در مجتمع های تجاری چیتگر ایجاد کرد.

درخشندگی سه رنگ اصلی باهم متفاوت است ولی اگر کاملا اصولی و صحیح در کنار هم قرار بگیرند تاثیر مثبتی بر روی مخاطب می گذارد. استفاده از سایه ها تاثیر خاصی بر روی بیننده دارد و استفاده از رنگ های تیره و روشن در کنار هم سبب جذب بیشتر مشتری می شود. بنابراین استفاده مناسب از ترکیب رنگ ها در مجتمع های تجاری بسیار حائز اهمیت است و باید نگاه ویژه ای به این موضوع داشت. رنگ هایی که برای فضاهای تجاری در نظر گرفته می شود باید بتواند هر بیننده ای را به وجد بیاورد و تحسین هر رهگذری را برانگیزد بطوریکه حتی اگر قصد خرید هم نداشته باشد لحظه ای به توقف و نظاره وادار شود.

 

شرکت نقاشی ساختمان حسن زاده با داشتن کادری مجرب و حرفه ای، نقاشی برج ها، مجتمع ها و ساختمان های منطقه چیتگر و شهرک های اطراف آن را با قیمت های مناسب و در اسرع وقت اجرا خواهد کرد. نقاشان حرفه ای این شرکت اجرای انواع رنگ ها از جمله مولتی کالر، کنیتکس، آکریلیک، رنگ روغن، پلاستیک، بلکا و غیره را به عهده می گیرند.

همینطور مشاورین این شرکت آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان به ساکنین منطقه جذاب چیتگر می باشند.

جهت هماهنگی و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

تماس با نقاشی ساختمان حسن زاده تماس با نقاشی ساختمان حسن زاده تماس با نقاشی ساختمان حسن زاده