خدمات نقاشی ساختمان در شهریار

امروزه با پیشرفت تکنولوژی روش های زیادی برای تغییر دکوراسیون وجود دارد اما همچنان نقاشی ساختمان جایگاه خودش را میان افراد حفظ کرده است. یک پذیرایی با رنگی ساده و قاب های پتینه کاری، اتاق خوابی با رنگ زیبا و آرامش بخش می تواند یک خانه بی روح را به خانه ای زیبا و لوکس تبدیل کند تنها کافی است کار بی نقص و حرفه ای انجام شود. نقاشی ساختمان شهریار با  استفاده از خبره ترین و با تجربه ترین پرسنل می تواند رویاهای شما را به حقیقت برساند.

همراه تیم حرفه ای نقاشی ساختمان حسن زاده باشید.

نقاشی ساختمان شهریار

خدمات ویژه برای نقاشی ساختمان شهریار

نقاشی ساختمان حسن زاده با پشتوانه تجربه ای که دارد توانسته است بهترین خدمات را با توجه به شرایط هر منطقه ارائه دهد. معمولا افرادی که در یک منطقه زندگی می کنند از نظر فرهنگ و حتی سلیقه تا حدی مشابه یکدیگر هستند به عنوان مثال در یک منطقه بیشتر افراد علاقه به کار پتینه کاری دارند و در منطقه دیگر به ندرت پتینه کاری انجام می شود. یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار دیگر در نوع خدمات میزان هزینه ای است که افراد برای رنگ آمیزی منزل در نظر می گیرند.

نقاشی ساختمان حسن زاده برای همشهریان عزیز که دارای منازل آپارتمانی و یا ویلایی در شهریار هستند با توجه به سلیقه و هزینه ای که مدنظر کارفرما است خدمات ویژه ای ارائه می دهد . مهم ترین این خدمات شامل اجرای سریع با مناسبترین هزینه توسط نقاشان حرفه ای و با تجربه است.

 

بهترین زمان برای رنگ آمیزی ساختمان

گاهی افراد تصمیم می گیرند که رنگ منزل خود را تغییر دهند اما به دلیل یک سری شرایط آن را به زمان دیگری موکول می کنند اما آیا در بازار امروز می شود کاری را به فردا موکول کرد؟! هر دلیلی توجیه پذیر نیست مثلا اگر زمان رنگ آمیزی برای شما مهم است و مکان مناسبی ندارید که وسایل منزل را درون آن قرار دهید بهتر است فصل زمستان را انتخاب نکنید زیرا در این فصل رنگ ها خیلی دیر خشک می شوند و اگر بخواهید در زمان رنگ آمیزی در منزل باشید روند کار نقاش بسیار کند پیش می رود.

یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در زمان رنگ آمیزی ساختمان به زیر سازی منزل بستگی دارد. اگر دیوار پوسته پوسته باشد و یا ترک خوردگی های شدید داشته باشد باید مدت زمان زیادی را برای ترمیم آن صرف کرد، همچنین بعد از اتمام زیرسازی صبر کنید تا دیوارها خشک شود و بعد از آن اقدام به رنگ آمیزی کنید.

فصل بهار و تابستان بهترین زمان برای رنگ آمیزی است به همین دلیل اوج کار نقاشی ساختمان در شهریار در این فصل است. حال اگر می خواهید نقاش ساختمان کار دیگری نداشته باشد و تمرکزش بر روی کار شما باشد بهتر است فصل پاییز و یا زمستان را انتخاب کنید. در این دو فصل سرد سال می توانید از تخفیفاتی که نقاشان بر روی کارهایشان می گذارند استفاده کنید اما باید صبر و حوصله داشته باشید زیرا رنگ ها دیرتر از فصل بهار و تابستان خشک می شود.

 

انتخاب رنگ در نقاشی ساختمان شهریار

این کاملا درست است که دکوراسیون منزل باید مطابق با سلیقه اعضای خانواده باشد اما در کنار آن باید سعی کنید رنگی را انتخاب کنید که با دکوراسیون منزل هم خوانی داشته باشد در غیر اینصورت اگر رنگ متناسب با سایر دکوراسیون منزل نباشد با یک محیط زشت و نازیبا مواجه می شوید. ترکیب رنگ پرده، فرش، مبلمان، درها با دیوارها یک کار نسبتا سختی است که مشاوران در نقاشی ساختمان حسن زاده می توانند با توجه به تجربه ای که در این زمینه دارند بهترین مشاوره ها را در اختیار متقاضیان نقاشی ساختمان شهریار قرار دهند.

در ادامه به عوامل تاثیر گذار بر روی انتخاب رنگ ها اشاره کرده ایم:

  1. قبل از هر کاری بهتر است ابتدا سبک منزل خود را انتخاب کنید به عنوان مثال اگر می خواهید سبک معاصر را انتخاب کنید باید رنگ غالب دکوراسیون شما بژ یا شیری باشد همچنین اگر سبک آسیایی را انتخاب کرده اید باید رنگ غالب قرمز، طلایی و یا سبز را انتخاب کنید. انتخاب سبک کاملا به سلیقه فرد بستگی دارد اما زمانی که سبک مورد علاقه خود را انتخاب می کنید باید سعی کنید مابقی دیزاین دکوراسیون را مطابق با همان سبک پیش بروید.
  2. نور اصلی منزل یکی از مهم ترین عواملی است که در انتخاب رنگ بسیار تاثیر گذار است. منظور از نور اصلی نور طبیعی است که توسط نور خورشید تامین می شود. خانه ها معمولا به دو دسته شمالی و جنوبی تقسیم می شوند که خانه های جنوبی آفتابگیر و خانه های شمالی غیر آفتابگیر هستند. حال در خانه های شمالی اگر از رنگ هایی که نور را منعکس نمی کنند استفاده شود  باعث می شود که خانه دلگیر و کوچکتر به نظر برسد به همین دلیل بهترین انتخاب رنگ برای این منزل ها رنگ های گرم است. دقت داشته باشید که رنگ ها تحت تاثیر نور قرار می گیرد و جلوه های مختلفی دارد،  اگر می خواهید منزلتان بزرگتر دیده شود از رنگ های روشن با نور سفید استفاده کنید.
  3. عامل بعدی که به شما در انتخاب رنگ کمک می کند نوع ساختمان است مثلا اگر سقف منزل بیش از اندازه استاندارد بلند است و یا دیوار ها از یکدیگر فاصله زیاد دارند بهتر است از رنگ های تیره استفاده کنید، همچنین اگر سقف منزل کوتاه است و متراژ کمی دارد بهتر است از رنگ های روشن استفاده شود. اگر شناخت کافی در مورد رنگ ها داشته باشد می توانید یک منزل بی قواره را  به منزلی زیبا تبدیل کنید یا اگر می خواهید یک قسمت از منزل را به نشیمن اختصاص دهید و محیطی دنج داشته باشد می توانید با بهره گیری از هنر نقاشان حقیقت از رنگ های گرم برای نقاشی ساختمان شهریار استفاده کنید.
  4. اگر معمار هستید و هدفتان از ساخت یک منزل این است که بعد از اتمام ساخت، منزل را به فروش برسانید راه سختی پیش رو دارد و باید مناسب ترین رنگی را انتخاب کنید در نقاشی ساختمان حسن زاده با انجام مشاوره های اولیه بهترین پیشنهادها برای نقاشی ساختمان شهریار متناسب با قسمت های مختلف منزل مانند رنگ کابینت، کمد دیواری، کفپوش در اختیار فرد قرار می گیرد.

نقاشی ساختمان شهریار

روانشانس رنگ در نقاشی ساختمان

رنگ قرمز: این رنگ، رنگی گرم و هیجان آور است. رنگ قرمز در برخی از مواقع برای اتاق نشیمن استفاده می شود اما تجربه نشان داده است که این رنگ باید به اندازه و ترکیب با یک رنگ دیگر استفاده شود.

خاکستری: این رنگ این روزها به دلیل رواج سبک مینیمال بسیار استفاده می شود اما بهتر است این رنگ را در قسمت هایی مانند اتاق خواب و غذاخوری استفاده نکنید زیرا رنگ خاکستری اشتها را کم می کند و در طولانی مدت ممکن است فرد دچار افسردگی شود. اگر تمایل دارید حتما رنگ خاکستری در نقاشی ساختمان به کار رود بهتر است رنگ های گرم را نیز در کنارش به عنوان مکمل داشته باشید.

آبی: یکی از رنگ هایی که طیف رنگی زیادی دارد رنگ آبی است. طیف رنگی آبی تیره در برخی از افراد حس گوشه گیری ایجاد می کند به همین دلیل بهتر است این رنگ را کمتر در منزل استفاده کند. اما در نقطه مقابل طیف رنگی آبی روشن آرامش بخش هستند و بهترین گزینه برای اتاق خواب محسوب می شوند.

بنفش: این رنگ بیشتر برای اتاق نوجوانان استفاده می شود اما روانشناسان معتقدند که باید رنگ های تیره نظیر رنگ بنفش را به صورت ترکیبی و در کنار رنگ های دیگر استفاده شود زیرا اگر تمام اتاق به رنگ بنفش باشد علاوه بر زننده بودن باعث ایجاد حس افسردگی در افراد می شود.

سبز: این رنگ در دسته رنگ های شاد و انرژی بخش است و باعث ایجاد حس دوستانه و صمیمی می شود به همین دلیل بیشتر از این رنگ در نشیمن، محل غذاخوری و آشپزخانه استفاده می شود. اگر فردی استرس بیش از حد دارد بهتر است از رنگ سبز در رنگ آمیزی اتاق خواب استفاده کند.

زرد: رنگ های گرم نظیر زرد و نارنجی  باعث بالا رفتن دما در اتاق خواب می شود به همین دلیل در نقاشی ساختمان حسن زاده در قسمت هایی از منزل که در سمت شمال واقع شده است  بیشتر از رنگ های زرد و نارنجی استفاده می شود. البته رنگ زرد اگر بیش از اندازه استفاده شود باعث آسیب دیدن چشم ها می شود.

 

عوامل تاثیر گذار بر قیمت نقاشی ساختمان شهریار

  1. متراژ ساختمان: در گام نخست نقاش برای متراژ کلی ساختمان باید حجم منزل را بدست آورد برای این کار باید متراژ  منزل را در عدد 3 ، متراژ مکان اداری 3*3 و راه پله در عدد 4 ضرب کند. با این روش می توانید متراژ دقیقی از دیوارها را بدست آورید.
  2. ارتفاع سقف: معمولا ارتفاع دیوارها  از کف تا سقف  در ساختمان های استاندارد مسکونی  حدود 2.8 متر است حال اگر این ارتفاع بیشتر باشد مستلزم رنگ و وقت بیشتری برای رنگ آمیزی است به همین دلیل هزینه آن بیشتر می شود.
  3. ظریف کاری: در دکوراسیون های جدید تنها یک دیوار ساده نداریم و اکثر دیوار و سقف ها شامل گچ بری و سقف های کاذب است که در بیشتر مواقع نیاز است نقاش وقت زیادی را صرف کند تا با ظریف کاری های مخصوص رنگ آمیزی کار به نحو احسن انجام شود. تمامی این موارد زمانبر باعث می شود که هزینه نهایی کار بالا برود. آرک، چهارچوب های در و پنجره  از قسمت هایی است که علاوه بر زیرسازی های اولیه، رنگ آمیزی آنها نیز زمان بر است به همین دلیل هزینه آن بیشتر از قسمت های دیگر است.
  4. بافت دیوار: در حال حاضر از متریالهای مختلف در دیزاین منزل استفاده می شود مثلا یکی از این متریال ها آجرهای تزئینی است که  عموما برای زیبایی بیشتر  نیاز به رنگ آمیزی دارند. این متریال ها رنگ بیشتری به نسبت یک دیوار معمولی نیاز دارند به همین دلیل هزینه آن بیشتر است.

 

ما در نقاشی ساختمان حسن زاده در هر کجای تهران و حومه که باشید با خدمات رنگ و نقاشی ساختمان در خدمت هستیم تا زندگی زیبای شما را رنگین تر از قبل کنیم. روی ما حساب کنید.