خدمات نقاشی ساختمان جنت آباد

یکی از عوامل مهم و مؤثر در زیباسازی منازل و روحیه گرفتن ساکنین آن ها استفاده از رنگ های متنوع در قسمت های مختلف منزل از جمله نمای بیرونی و داخلی می باشد. امروزه با پی بردن به نقش مهم و تأثیر گذار رنگ ها در محیط پیرامون ما، اثرات مفید این مسئله را در کارهایی مانند نقاشی ساختمان در جنت آباد مشاهده می کنیم.

نقاشی ساختمان جنت آباد

رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان محله جنت آباد با در نظر گرفتن نوع مسکن و آب و هوای مناسب و دسترسی آسان به سایر نقاط شهر و قیمت ارزان مسکن نسبت به مناطق بالا شهر، این منطقه را جزو مناطق پر جمعیت کلان شهر تهران به شمار می آورد. در گذشته از جانب شهرداری ها برای صدور مجوز پایان کار، شدت عمل زیادی خرج نمی شد، اما امروزه تمامی ساختمان ها با کاربری های مختلف برای گرفتن مجوز پایان کار ملزم به اجرای نما ساختمان می باشند.

 

معرفی محله جنت آباد

امروزه با رشد ساخت و ساز برج ها و آپارتمان های مدرن و جدید عرصه برای اجرای پروژه‌ های نقاشی ساختمان خلاقانه و جسورانه جنت آباد نسبت به گذشته، باز تر می باشد. یکی از مناطقی که در کنار بافت قدیم خود بافت جدید و شگرف دارد، محله جنت آباد تهران می باشد. این منطقه به علت شرایط ایده ‌آل جغرافیایی مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته است.

 وجود خیابان های منظم و عریض و آپارتمان‌ های نو ساز در این منطقه نشان دهنده این است که این منطقه دارای بافت مدرن و مطلوبی می باشد که قطعا در پی آن نقاشان باید سبک های لوکس و لاکچری از نقاشی ساختمان را ارائه نمایند. یکی از دلایل ایده‌ آل بودن این محله این است که دسترسی مطلوب و مناسبی به سایر نقاط شهر دارد و از نظر وجود اماکن تفریحی، اجتماعی، رفاهی، آموزشی و درمانی نیز شرایط مناسبی دارد که می توان نقاشی خیابانی و دیوار نویسی ها را برای این بخش از محله جنت آباد توصیه کرد.

نقاشی های دیواری خیابانی میتواند به زیبایی های محله بیش از پیش بیافزاید. نسبت این اماکن با تراکم جمعیت موجود در جنت آباد هم خوانی نسبی دارد و وضعیت آب و هوا از سلامتی کافی برخوردار است با این حساب نقاشی نمای ساختمان در جنت آباد از ماندگاری و دوام بالایی برخوردار خواهد بود و به نسبت محله های پر ترافیک دیر تر و کمتر دچار آلودگی و خرابی می شود.

وضعیت مسکن در جنت آباد

ویژگی های ایده آل و مطلوبی که در این منطقه وجود دارد، باعث شده که تقاضای خرید و فروش ملک و آپارتمان در این محله افزایش یابد و شرایط مناسبی داشته باشد. قیمت مسکن در این محله نسبت به محله های شمال شهر تهران مناسب تر می باشد. قیمت تقریبی برای هر متر مربع از یک آپارتمان در این محله (شمالی، جنوبی، مرکزی) چیزی میان ۱۵ تا ۲۲ میلیون تومان می باشد. با در نظر گرفتن قیمت رهن و اجاره در سایر نقاط شهر تهران و موقعیت های جغرافیایی مناطق دیگر می توان گفت عموم افرادی که در این محله زندگی می کند جزو طبقه متوسط و مرفه جامعه می باشند ما در نقاشی ساختمان حسن زاده برای این زیبایی نمای ساختمان ها استفاده از رنگ های اکریلیک، مولتی کالر و جوتن را توصیه می کنیم که علاوه بر دوام و ماندگاری بالا، زیبایی و محبوبیت از قیمت مناسبی نیز برخوردارند.

یکی از دلایلی که باعث افزایش تقریبی رهن و اجاره در این منطقه شده وجود بافت آپارتمان های جدید می باشد. منطقه جنت آباد جزو مناطق غربی کوهپایه ایی رشته کوه البرز محسوب می شود. بافت شهری این منطقه به علت آب و هوای مطلوب و رشد سریع ساختمان سازی در سال های اخیر، باعث شده که این منطقه بافت فرهنگی یک دست خود را از دست بدهد و افراد مختلفی از مناطق مختلف به این منطقه مهاجرت ‌کنند. بنابراین نوع ساختمان سازی و همینطور نقاشی ساختمان در جنت آباد از سبک و مدل یکسانی برخوردار نیست. همچنین در صورتی که مشتری رضایت داشته باشد استفاده از رنگ های سایف، اپوکسی و دیگر رنگ های لوکس را برای نقاشی ساختمان توصیه می کنیم که جلوه های زیبا و فاخری را به بخش های مختلف منزل می بخشد.

اکثر خیابان های این محله عریض می باشد بنابراین نقاشی نمای ساختمان ها به راحتی در معرض دید می باشد و تاثیر زیادی در زیباسازی خیابان ها و بافت شهری دارد. یکی از روش های مطلوب و پرطرفدار برای بکارگیری در نمای ساختمان، رنگ آمیزی و نقاشی نما ساختمان در جنت آباد می باشد، اما در هنگام انتخاب رنگ برای نقاشی ساختمان در جنت آباد، باید توجه زیادی به کیفیت و نوع آن داشته باشیم.

 

برسی قیمت رنگ آمیزی نمای ساختمان

  • قیمت نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان در جنت آباد با اجرای شرکت نقاشی ساختمان حسن زاده، نسبت به مناطقی که نمایندگی شرکت مورد نظر را ندارند کمتر می باشد، چون دسترسی به افرادی که مجری انجام دادن پروژه هستند آسان تر است.
  • هزینه های نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان محله جنت آباد براساس مصوبه هایی که از طرف اتحادیه نقاشان صورت گرفته است، سنجیده می شود.
  • از جمله عوامل دیگری که در قیمت نهایی نقاشی ساختمان در جنت آباد مؤثر می باشد متراژ پروژه و سختی کار می باشد.

نقاشی ساختمان جنت آباد

نقاشی نمای داخلی ساختمان های جنت آباد

یکی از مسائل مهم برای ایجاد فضایی جالب و خاص در منزل، نوع بکار گیری رنگ ها در دکوراسیون داخلی می باشد. معمولا هر خانه دارای سالن پذیرایی، اتاق نشیمن، آشپزخانه، سرویس ها و اتاق خواب می باشد. که هر کدام دارای کاربرد خاصی می باشند. شما می توانید رنگ مورد نظر خودتان را با توجه به کاربرد محل مورد نظر انتخاب کنید. اکثر ساختمان ها و منازل منطقه جنت آباد تقریباً نو ساز می باشند. به همین دلیل در نقاشی ساختمان محله جنت آباد از روش های مدرن و به روز برای زیبا سازی دکوراسیون داخلی استفاده می شود.

به عنوان نمونه در روش رنگ آمیزی دکوراسیون داخلی روش های جدید و ایده آل نقاشی را به کار می ‌رود که محیط زندگی شما را به مکانی خاص آرامش‌ بخش و منحصر به فرد تبدیل می کند. رنگ های مورد استفاده در نمای داخلی با نمای خارجی ساختمان تفاوت های زیادی دارد. یکی از پیشنهادات شرکت نقاشی ساختمان حسن زاده به ساکنین محترم منطقه این است که باید حتماً در نقاشی ساختمان های محله جنت آباد به این نکته توجه کرد که در قسمت مورد نظر خود از رنگ هایی استفاده کنند که متناسب با فضای داخلی ساختمان  آن ها باشد.

 

بازسازی نمای بیرونی ساختمان های جنت آباد

به طور معمول اولین چیزی که هنگام مشاهده از یک ساختمان به چشم می آید نمای خارجی ساختمان است. چگونگی و نوع این نما در روحیه ساکنین ساختمان و حتی مردمی که در آن محیط زندگی می کنند نیز تاثیر گذار است. پس اگر شما ساکن منطقه جنت آباد هستید و احساس می کنید که نمای ساختمان شما نیاز به بازسازی یا نوسازی دارد، می توانید برای انجام این کار از استاد کاران باتجربه و ماهر در شرکت نقاشی ساختمان حسن زاده جهت اجرای رنگ آمیزی نمای ساختمان خود کمک بگیرید.

تکنسین ‌های متخصص و کارآمد این شرکت پس از بازدید از محل انجام پروژه، روند اجرایی آن را مطابق با سلیقه و خواسته شما شروع می کنند. شما می توانید مطابق میل و سلیقه خود و همچنین نوع نمای ساختمان های اطراف، اقدام به بازسازی نمای ساختمان خود کنید. توصیه ما به شما این است که اگر می خواهید در بلند مدت هزینه‌ های مرمت و بازسازی نمای ساختمان خود را تا حد قابل توجهی کاهش دهید، به شرکت نقاشی ساختمان حسن زاده مراجعه کرده و مشاوره های لازم را جهت انجام این کار بگیرید.

ما در تیم نقاشی ساختمان حسن زاده با برخورداری از کارشناسان با تجربه و ماهر آماده خدمات رسانی برای ساخت و یا بازسازی انواع نماهای داخلی و خارجی منازل شما عزیزان می باشد. پیشنهاد شرکت نقاشی ساختمان حسن زاده برای افرادی که می ‌خواهند نمای ساختمان خود را بازسازی کنند این است که توجه داشته باشند که از رنگ هایی که مخصوص نماهای بیرونی هستند استفاده کنند مانند رنگ های مولتی کالر، اکریلیک و سایف. همه این نوع رنگ ها مقاومت زیادی در برابر شرایط جوی مختلف و آلودگی های موجود در هوا دارند.

 

نکات مهم در نقاشی ساختمان های جنت آباد

  • در قسمت های شمالی این منطقه بارندگی نسبتا بیشتر از سایر نقاط می باشد به همین منظور، نقاشی نمای ساختمان در جنت آباد شمالی باید با رنگ های ضد آب و عایق رطوبت صورت گیرد.
  • یکی از نکات مهم در نقاشی ساختمان محله جنت آباد توجه به بافت و معماری خاص ساختمان های این محله می باشد از آن جایی که رنگ آمیزی ساختمان یکی از عوامل موثر در نشان دادن شخصیت افراد می باشد باید در انتخاب نوع رنگ به محیط پیرامون و نمای ساختمان های دیگر توجه نمود.
  • اگر در قسمتی از این منطقه زندگی می کنید که بافت ساختمانی آن دارای تراکم کمی می باشد از نمایی استفاده کنید که نسبت به ساختمان های اطراف در تضاد باشد. به این علت که تضاد در رنگ ها گاهی باعث جلوه بیشتر می شود، البته در نظر داشته باشید که این روش اصول خاص خود را دارد. در صورت استفاده از رنگ اشتباه نمایی زننده و آزار دهنده به وجود می آید.
  • از جمله رنگ هایی که قابل استفاده در نقاشی نمای بیرونی ساختمان می‌ باشند می توان به رنگ‌ های اکریلیک، کنیتکس، روغنی، اپوکسی، مولتی کالر، سان کالر و غیره اشاره کرد.
  • اگر می خواهید از روش رنگ آمیزی ساختمان برای نمای ساختمان خود استفاده کنید، باید حتماً توجه داشته باشید که رنگ مورد استفاده قابلیت شست و شو را داشته باشد. بنابر این یک رنگ ایده آل و مناسب معمولاً ۱۵ سال دوام و ماندگاری دارد.لازم و ضروری است که پس از گذشت این بازه زمانی نمای ساختمان دوباره ترمیم و بازسازی شود. البته این موضوع بستگی به کیفیت رنگ استفاده شده نیز دارد، چرا که اگر رنگ مورد استفاده در نمای ساختمان کیفیت خوب و مناسبی نداشته باشد، باعث می شود تا رنگ نما در مدت زمان اندک، بافت اصلی خود را از ذست بدهد و منظره نا خوشایندی در آن محیط ایجاد کند.
  • یکی از بزرگ ‌ترین مشکلات کلان شهر تهران آلودگی زیاد موجود در این شهر می باشد بنابراین اگر برای نمای ساختمان می خواهید از روش رنگ آمیزی استفاده کنید باید حتما این نکته را به خاطر بسپارید که رنگ های مورد استفاده در نمای ساختمان باید مقاومت زیادی در برابر آلودگی هوا و گرد و غبار داشته باشند.
  • نوع ساختمان های ساخته شده در این منطقه عموما نماهایی را می‌ طلبند که باعث جلوه بیشتر باشد.

 

نقاشی ساختمان حسن زاده با داشتن سال ها تجربه در زمینه نقاشی ساختمان، در صدد است تا بهترین خدمات نقاشی ساختمان را به ساکنین محله نارمک، با بهترین کیفیت اجرا و مناسب ترین قیمت، ارائه کند.

تماس با نقاشی ساختمان حسن زاده تماس با نقاشی ساختمان حسن زاده تماس با نقاشی ساختمان حسن زاده