نقاشی ساختمان تهرانسر

تهرانسر که یکی از محله های واقع در غرب تهران است، دارای ساختمان های تازه ساز زیادی می باشد که این ساخت و سازها رو به افزایش است. نقاشی ساختمان و پوشش دیوارها با رنگ، در این محله بسیار رایج است و با وجود اینکه کاغذ دیواری ها در حال رقابت با رنگ و نقاشی ساختمان هستند و به محبوبیت هم رسیده اند، اما همچنان رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان جایگاه خود را حفظ کرده و با تنوع زیاد در کیفیت رنگ و ابزارهای نقاشی، توانسته طرفداران خاص خود را راضی نگه دارد. از طرفی اجتناب از رنگ آمیزی در هیچ ساختمانی امکان پذیر نیست چرا که درب و پنجره ها و نرده ها را تنها با رنگ می توان محافظت و تزیین کرد و هیچ جایگزینی برای رنگ نمی توان یافت.

نقاشی ساختمان تهرانسر

شرکت خوشنام و معتبر نقاشی ساختمان حسن زاده قصد دارد خدمات گسترده ای در زمینه نقاشی ساختمان به همشهریان عزیز ساکن محله تهرانسر ارایه دهد. برای آشنایی بیشتر با خدمات این شرکت ادامه مقاله را از دست ندهید.

 

نقاشی ساختمان های تازه ساز تهرانسر

همانطور که ذکر شد شاهد ساخت و ساز های زیادی در محله تهرانسر هستیم که همه ی این ساختمان ها به نوعی از متقاضیان نقاشی ساختمان هستند، زیرا نقاشی ساختمان بسیار گسترده است و محدود به رنگ آمیزی دیوارها نمی شود. بلکه نمای بیرونی ساختمان، فضای داخلی، درب و پنجره ها و نرده ها را نیز شامل می شود.

 

نقاشی نمای بیرونی ساختمان های تهرانسر

نمای خارجی ساختمان تاثیر زیادی بر زیبایی ساختمان دارد و معرف سلیقه و سبک معماری داخلی نیز می باشد و بازدید کنندگان زیادی دارد. غالبا وقتی حرف از نمای ساختمان به میان می آید، سنگ و آجر بعنوان نما به ذهن خطور می کند اما با روی کار آمدن رنگ های قدرتمند و متنوعی مانند سایف و جوتن که مقاومت و دوام بالایی دارند و نسبت به سنگ و آجر بسیار مقرون به صرفه هستند و گزینه خوبی برای نمای ساختمان به شمار می روند، این تفکر غالب در حال تغییر است. رنگ های مخصوص نمای ساختمان علاوه بر زیبایی، ویژگی های زیادی نظیر مقاومت در برابر نور خورشید، ضد آلودگی و غبار، قابل شستشو، مقاوم در برابر باد و باران، قابلیت ترمیم و غیره را دارا می باشند. همینطور با بیش از ۱۰۰۰ نوع طیف رنگی گسترده و قابلیت اجرا بر روی انواع سطوح از مزیت های رنگ های مخصوص نما به شمار می رود.

ساختمان های تازه ساز محله تهرانسر معماری مطلوبی دارند که استفاده از رنگ برای نما، می تواند بر جذابیت این ساختمان ها تاثیر گذار باشد. تنوع بالای این رنگ ها، امکان هماهنگی با ساختمان های هم جوار و محیط اطراف را فراهم می کند.

برای اینکه کار نقاشی نمای ساختمان به درستی اجرا شود باید استانداردهای لازم رعایت شود و پرسنل عهده دار این کار، باید کاملا باتجربه و حرفه ای عمل کنند و شناخت کافی نسبت به رنگ ها و نحوه صحیح اجرای ان داشته باشند. زیرا برای نماهای مختلف با بافت و جنس متفاوت، لازم است رنگ مخصوص و آستر مناسب آن اجرا شود.

علاوه بر ساختمان های تازه ساز محله تهرانسر، ساختمان هایی که چندین سال از عمر آن ها گذشته، می توانند با رنگ آمیزی نمای خارجی زیبایی از دست رفته خود را بازیابند و تاثیر مثبتی بر چهره این محله داشته باشند. ساکنین محله تهرانسر که تمایل به استفاده از رنگ برای نمای خارجی ساختمان خود را دارند می توانند با اساتید و مشاورین شرکت نقاشی ساختمان حسن زاده تماس بگیرند و راهنمایی های لازم در این زمینه را دریافت کنند.

 

نقاشی فضای داخلی ساختمان های محله تهرانسر

معمولا اغلب خانه های محله تهرانسر آپارتمانی هستند و دارای متراژ های متفاوتی می باشند. هنگامی که تصمیم به رنگ آمیزی فضای داخلی می گیریم باید به نکاتی از قبیل متراژ و میزان نور محیط، قبل از انتخاب رنگ مورد نظر، توجه کنیم. اغلب برای محیط های کوچک توصیه می شود تا از رنگ های روشن و خنثی استفاده شود تا فضا بزرگتر دیده شود. اما این باور چندان قابل قبول و موثر نیست. اگر شما در خانه ای سکونت دارید که متراژ کمی دارد نیازی نیست خود را محدود و از لذت فضایی جذاب و رویایی محروم کنید.

نقاشی ساختمان حسن زاده

بلکه می توانید با استفاده از رنگ های ترکیبی و شاد در کنار رنگ های خنثی فضایی ایده آل و جذاب را تجربه کنید. اگر خانه شما از نور کافی برخوردار است می توانید رنگ دلخواه تان را انتخاب و مقداری رنگ سفید به آن بیفزایید تا کمی ملایم تر شود. و یا می توانید یکی از دیوارها را با رنگ شاد و محرک رنگ آمیزی کنید و سایر دیوارها را با رنگ خنثی و ملایم پوشش دهید. حتی می توان یکی از دیوار ها را با رنگ تیره رنگ آمیزی کرد تا کمی فضا را عمیق تر و بزرگتر نشان دهد. نحوه چیدمان و جنس و رنگ لوازم دکوراسیون نیز در گستردگی فضا نقش مهمی دارد. علاوه بر این ها ایده های زیادی برای بزرگتر و روشن تر نشان دادن فضای خانه وجود دارد که مشاورین شرکت نقاشی ساختمان حسن زاده آماده ارائه این ایده ها به ساکنین محله تهرانسر بصورت رایگان، می باشند.

 

نقاشی ساختمان تهرانسر به سبک مدرن

در حرفه نقاشی ساختمان سلیقه متقاضیان به هر چیز دیگر ارجحیت دارد. در حال حاضر اکثر ساکنین محله تهرانسر غالبا دکوراسیون مدرن را ترجیح می دهند. نوع دکوراسیون که نشانگر علاقه و سلیقه افراد است تعیین کننده سبک نقاشی نیز می باشد. رنگ هایی که برای رنگ آمیزی نمای خارجی و فضای داخلی ساختمان های مدرن انتخاب می شود باید با نوع طراحی و معماری آن کاملا هماهنگ باشد. قبل از انتخاب رنگ مورد نظر باید ابتدا به دکوراسیون منزل توجه شود و رنگ انتخابی باید با اثاث منزل هارمونی لازم را داشته باشد.

 

رنگ های مدرن نقاشی ساختمان

رنگ هایی که برای دکور مدرن پیشنهاد می شود اکثرا رنگ های سرد و خنثی هستند. ترکیب رنگ طوسی و سفید و یا طوسی و صورتی در سبک مدرن بسیار پرطرفدار است اما تنها پیشنهاد نیست. تنوع زیاد رنگ و ترکیب های فوق العاده ای که اساتید نقاشی ساختمان حسن زاده بدست می آورند ساختمان های مدرنیته تهرانسر را به شاهکاری بی نظیر تبدیل می کند. در ساختمان های مدرن معمولا برای هر بخش، رنگ های متفاوتی در نظر گرفته می شود. نکته ای که باید دقت شود این است که رنگ ها نباید به لحاظ طیف رنگی  فاصله زیادی ازهم داشته باشند و مهم تر آن که مجاز به استفاده بیش از چهار رنگ مختلف در فضای داخلی ساختمان نمی باشید زیرا باعث شلوغی و آشفتگی فضا می شود.

 

نقاشی ساختمان های تهرانسر به سبک کلاسیک و سنتی

در بین ساکنین قسمت های شرق و غرب محله تهرانسر معماری کلاسیک و سنتی هم طرفداران خاص خود را دارد. افرادی که سبک مدرن را نمی پسندند، به سبک کلاسیک و سنتی علاقه مند هستند و ترجیح می دهند بجای استفاده از رنگ های سرد و خنثی، از شور و حرارت رنگ های گرم برای دکوراسیون کلاسیک و سنتی منزل خود بهره ببرند.

 

رنگ های کلاسیک و سنتی نقاشی ساختمان

سه رنگ سفید، بژ و قهوه ای ترکیب جادویی هستند که تمام فضا را به طور اساسی دگرگون می کنند. استفاده از این ترکیب رنگ در دکوراسیون، معجزه ای از آرامش را در فضا حاکم می کند و سبب کاهش فشارهای عصبی می شود. رنگ های نارنجی و قهوه ای و کرم ترکیب مناسب دیگری است که جریان انرژی را در فضا به حرکت وا می دارد. در چنین محیطی موج گرما و صمیمیت کاملا ملموس است. انتخاب درست رنگ و اجرای صحیح آن تاثیر شگرفی بر زیبایی محیط و آرامش درونی افراد دارد.

نقاشی درب و پنجره و نرده در محله تهرانسر

درب و پنجره ها و نرده ها همیشه مشتریان ثابت نقاشی ساختمان بوده و هستند و هیچ پوشش دیگری تاکنون نتوانسته جایگزین رنگ شود. برای درب و پنجره ها و نرده ها بهترین رنگ همان رنگ روغن است. البته رنگ های دیگری هم هستند که برای این ابزار استفاده می شوند اما رنگ روغن همچنان صدر نشین است. رنگ روغن چسبندگی خوبی بر روی سطوح آهنی و چوبی دارد و به دلیل انعطاف پذیری و ثبات درخششی که دارد به مدت طولانی خاصیت خود را حفظ می کند. از بارز ترین ویژگی این رنگ می توان به قابلیت شستشوی بالای آن اشاره کرد. رنگ روغن در سه نوع براق، نیمه براق و مات موجود می باشد که نوع براق آن برای درب و پنجره ها بیشتر استفاده می شود.

رنگ روغن براق با قلم مو، پیستوله و غلطک قابل اجرا می باشد. این رنگ درخشندگی خوبی دارد و در برابر هر نوع شرایط جوی بسبار مقاوم است و بر روی سطوح سیمانی، گچی، فلزی و چوبی قابل استفاده می باشد. مدت زمان خشک شدن عمقی این رنگ ۲۴ ساعت است. رنگی که برای درب و پنجره ها انتخاب می شود در تکمیل زیبایی نمای بیرونی و فضای داخلی خانه نقش مهمی ایفا می کند. رنگ درب و پنجره ها نیز باید از همان ابتدا مورد توجه قرار گیرد تا هماهنگی لازم را با سایر رنگ های انتخابی و بکار رفته در ساختمان را داشته باشد.

همچنین هنگام رنگ آمیزی درب و پنجره ها باید مواظب باشید که رنگ شره نکند چون بعد از خشک شدن تاثیر نامطلوبی بر زیبایی کار می گذارد. برای اینکه رنگ آمیزی درب و پنجره ها ایده آل و بدون نقص اجرا شود لازم قبل از رنگ زدن به زیرسازی سطوح پرداخته شود.

 

نقاشی ساختمان حسن زاده با داشتن سال ها تجربه در زمینه نقاشی ساختمان، در صدد است تا بهترین خدمات نقاشی ساختمان را به ساکنین محله تهرانسر، با بهترین کیفیت اجرا و مناسب ترین قیمت، ارائه کند.

 

تماس با نقاشی ساختمان حسن زاده تماس با نقاشی ساختمان حسن زاده تماس با نقاشی ساختمان حسن زاده