اجرای نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار و شابلون

نقاشی ساختمان سال ها است که بهترین انتخاب برای دیزاین دکوراسیون داخلی است. رنگ آمیزی ساختمان نوستالژی است که تمامی افراد وقتی بوی نقاشی ساختمان به مشام شان می خورد یک سفر دلچسب به روزهای کودکی خواهند داشت روزهایی که تمامی وسایل در گوشه ای از خانه جمع می شد و از این فرصت طلایی برای بازی های کودکانه استفاده می کردیم. در این روزها نقاشی ساختمان کمی تغییر کرده است و دیگر از یک رنگ ساده استفاده نمی کنند بلکه با روش ها و تکنیک های مختلف، ساختمان را به بهترین نحوه رنگ آمیزی می کنند.

البته باید بدانید هر نقاشی نمی تواند ضمانت رنگ و نقاشی کند اما گروه حرفه ای نقاشی ساختمان حسن زاده این نوید را می دهد که با تکنیک های جدید فضایی زیبا و دلنشین را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

در این مقاله قصد داریم دنیای زیبا و جذاب اجرای نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار و شابلون را نشان دهیم همراه ما باشید.

نقاشی ساختمان با شابلون

نقاشی ساختمان با طرح کاغذ دیواری

هر فرد دارای یک سری علایق مخصوص به خود است مثلا بسیاری از افراد به نقاشی و برخی دیگر به کاغذ دیواری علاقه دارند. چند سال گذشته ممکن بود برخی از افراد به دلیل سادگی نقاشی ساختمان مجبور می شدند که کاغذ دیواری های طرح دار که البته در مقابل نقاشی ساختمان هزینه بر تر بودند، را انتخاب کنند اما نقاشی ساختمان حسن زاده این مشکل را حل کرده است و با استفاده از نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار و شابلون، طرح هایی مشابه کاغذ دیواری را اجرا می کند.

تنها سلیقه افراد نمی تواند دلیلی بر نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار باشد زیرا گاهی کاغذ های دیواری به اندازه ای گران هستند که فرد از پسِ خرید آن بر نمی آید. حتی گاهی متقاضیان می خواهند با حداقل هزینه تغییری شگفت انگیز در محیط خود اجرا کنند در این لحظه می توان با استفاده از یک تیم حرفه ای طرح مورد نظری که بر روی کاغذ دیواری بوده است را با استفاده از شابلون و تکنیک های نقاشی ساختمان اجرا کنند. البته بدانید نقاشان تازه کار یا مبتدی قادر به ایجاد طرح های زیبا با نقاشی ساختمان نیستند و باید از گروه های با تجربه مانند نقاشی ساختمان حسن زاده کمک بگیرید تا درصد شباهت کار با کاغذ دیواری انتخابی بیشتر شود.

 

کاغذ دیواری بهتر است یا نقاشی ساختمان؟؟

همیشه در ابتدای راه که افراد می خواهند طراحی دکوراسیون داخلی داشته باشند اولین سوالی که به ذهنشان می آید این است که آیا کاغذ دیواری بهتر است یا نقاشی ساختمان؟؟؟ از این رو نقاشی ساختمان حسن زاده می خواهد به این سوال پاسخ دهد. قبل از هر چیزی باید بدانید که رنگ آمیزی و کاغذ دیواری هرکدام داری مزایا و معایبی هستند که هر فرد قبل از انتخاب باید آنها را به دقت بررسی کند و از بین آنها با توجه به سلیقه خود بهترین را انتخاب کند. اما همیشه این نکته را در نظر داشته باشید که رنگ می تواند محیط را جذاب تر و روشن تر کند. پس اگر قصد دارید محیط زیبا و پرنور تری داشته باشید نقاشی ساختمان بهترین انتخاب است. در زیر به دیگر مزیت های نقاشی ساختمان نسبت به کاغذ دیواری پرداخته ایم:

  • تمامی کاغذهای دیواری به دلیل ماهیتی که دارند معمولا مات هستند و حتی در مدل های براق، رنگ و لعاب کمی دارند اما این در حالی است که رنگ هایی که در نقاشی ساختمان وجود دارد در دو نوع مات و براق است و این اجازه را به مشتری میدهد که با توجه به نیاز خود بهترین و مناسبترین انتخاب را داشته باشند.
  • مزیت بعدی برای خانه های کوچک است. همانطور که تا به حال مشاهده کرده اید تمامی مدل های کاغذ دیواری دارای طرح هستند و همین امر باعث می شود که محیط را کوچکتر کنند. حال نقاشی ساختمان حسن زاده با یک پیشنهاد ویژه می تواند با استفاده از رنگ آمیزی ساده و شیک خانه های کوچک را بزرگتر از آن چه که هستند نشان دهند.
  • تمامی طرح و رنگ های کاغذ دیواری ها از قبل مشخص شده اند و شما زیاد قدرت مانور ندارید و باید از بین چند گزینه محدود انتخاب کنید. این در حالی است که با استفاده از رنگ آمیزی ساختمان می توانید طرح دلبر و دوست داشتنی خاص خود را خلق کنید، که با غلطک طرح دار و شابلون می توانید طرح های زیبا را در رنگ های مورد نظر در بخش های مختلف ساختمان داشته باشید.
  • این روزها کیفیت رنگ ها افزایش یافته است و شما با استفاده از نقاشی ساختمان می توانید دیوار های جذاب و زیبایی داشته باشید. با استفاده از رنگ های با کیفیت در نقاشی ساختمان در صورت جرم گرفتن سطوح می توانید بعد از مدتی دیوار ها را تمیز کنیدو دوباره دیواری زیبا با طرحی عاشقانه، کودکانه، دوستانه و غیره داشته باشید.

 

نقاشی ساختمان با طرح های جذاب غلطک طرح دار

گاهی افراد زمانی که برای بار اول با سبک های جدید از نقاشی ساختمان مواجه می شوند جبهه می گیرند و به جای اینکه نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار را انتخاب کنند از کاغذ دیواری استفاده می کنند اما بهتر است قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تیم پشتیبانی نقاشی ساختمان حسن زاده تماس بگیرید و در مورد نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار و شابلون اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

تنوع زیاد طرح با نقاشی ساختمان این روزها بسیار زیاد شده است به صورتی که هر فردی می تواند طرح مورد نظر خود را اجرا کند و یک دیزاین منحصر به فرد داشته باشد، این در حالی است که مدل های کاغذ دیواری معمولا بسیار مشابه یکدیگر هستند و حتی ممکن است افراد خاص پسند که بخواهند منحصر به فرد باشند طرح کاغذ دیواری منزل یا محل کار خود را در مکان ها مختلف مشاهده کنند.

پیشرفت تکنولوژی این روزها بر روی رنگ ها نیز تاثیر گذاشته است. دیگر مانند گذشته نیازی به گذراندن زمان زیادی برای خشک شدن رنگ ها نیست و می توانید خیلی سریع و بدون درد سر رنگ را در نقاشی با شابلون مورد نظر اجرا نمایید.

این روزها قیمت و نوسانات محصولات نقاشی ساختمان بسیار زیاد شده است. از آنجایی که اکثر کاغذ دیواری ها تولیدات خارجی هستند قیمت آنها به صورت چشمگیری افزایش داشته است. با توجه به این نوسانات بازار، رنگ نقاشی ساختمان افزایش قیمت چشمگیری، مانند کاغذ دیواری نداشته است و متقاضیان می توانند با قیمت مناسب تر رنگ آمیزی ساختمان خود را در طرح های دلخواه داشته باشند.

بیشتر نمونه کارهای نقاشی ساختمان حسن زاده در ساختمان های لوکس و نو ساز است و دلیل آن است که با طرح های جدید مانند پتینه کاری و اجرای نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار و شابلون سبک های جدید و شیکی را ارائه می دهد.

نقاشی ساختمان مدرن 2020

در نقاشی ساختمان مدرن 2020 دیگر افراد درگیر رنگ ها نیستند و انتخاب نوع رنگ زیاد ملاک نیست زیرا با پیشرفت تکنولوژی کیفیت تمامی رنگ ها ارتقاء یافته است و این هنر نقاش و یا تیم نقاشی ساختمان است که با روش ها مختلف یک رنگ آمیزی زیبا و مدرن را خلق کند. ما در تیم فعال و خبره حسن زاده با غلطک طرح دار و شابلون نقاشی  های ساختمان را به گونه ای مدرن و جذاب ارائه می نماییم.

در نقاشی مدرن از رنگ های معمولی  و ارزان هم استفاده می شود که با استفاده از تکنیک های مدرن زیبایی خاصی به محیط می بخشند. به عنوان مثال برای اینکه اتاق خواب را به روش نقاشی مدرن ساختمان رنگ آمیزی کنند بعد از اتمام رنگ آمیزی بر روی آن از استیکر های خاص استفاده می کنند که فضاهای بسیار زیبایی ایجاد می شود. نقاشی مدرن در ساختمان ویژگی مهمی که دارد تابو شکنی است  که از رنگ های جذاب و جدید به طور غیر قابل باوری در طرح های زیبا، چشمگیر و خلاقانه استفاده می شود، البته قبل از انتخاب رنگ باید به هماهنگ بودن رنگ با دکوراسیون منزل توجه شود.

نقاشی ساختمان با غطک طرح دار

نقاشی ساختمان با طرح پتینه

یکی از دلایل محبوبیت نقاشی ساختمان حسن زاده علاوه بر نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار و شابلون استفاده از تکنیک جذاب پتینه است. پتینه کاری هنر نقاشی های ساختمان، باعث می شود خانه ای ساده و حتی قدیمی به کاخی زیبا و دلربا مبدل شود. برای داشتن این خانه رویایی نیاز است از تیم خبره در زمینه خدمات نقاشی ساختمان کمک بگیرید. پتینه کاری علاوه بر زیبایی خاص و شکیلی که دارد قابل شستشو است و برخلاف بسیاری از رنگ ها می توانید بعد از گذشت چند سال با یک دستمال نم دار آن را نظافت کنید دوباره از زیبایی و نو بودن آن لذت ببرید.

از جمله نکات مهمی که در نقاشی ساختمان با پتینه کاری مورد توجه است؛ برای استفاده از این سبک نباید زیاده روی کنید و تنها در قسمت های خاص مانند سقف، نرده، ستون و یا قاب های روی دیوار استفاده کنید. مزیت اصلی این طرح این است که می توانید طرح ها را با توجه به سلیقه و یا شرایطی محیطی، ریز و یا درشت انتخاب نمایید.

جالب است بدانید در برخی از مواقع برای اینکه دقت در پتینه کاری بیشتر شود از نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار استفاده می شود. با استفاده از این روش ها قسمت های مختلف مانند کمد، جاکفشی، سطوح فلزی و مواردی از این دست را زیباتر کرد. برای مشاهده نمونه های کاری با این سبک و سیاق می توانید به رزومه و نمونه کار های نقاشی ساختمان حسن زاده مراجعه کنید.

 

ابزارهای مورد نیاز برای نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار و شابلون

همانطور که می دانید اجرای نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار و شابلون یکی از سبک های جدید است از اینرو برای رنگ آمیزی از ابزارهای خاصی استفاده می شود که شامل شابلون، رنگ، غلطک های استاندارد، قلمو، سینی غلطک، مدادنرم، چسب کاغذی، اسپری رنگ، نوار اندازه گیری فلزی، دستمال پارچه ای است. تمامی این وسایل می تواند به نقاش حرفه ای کمک کند که یک طرح بی نقص داشته باشد اما در نهایت این هنر نقاش است که زیبایی کار را دو چندان کند.

مراحل اجرای نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار شابلون به سلیقه مشتری بستگی دارد اگر طرح مورد نظر در غلطک های طرح دار وجود داشت که از آن استفاده می کنند در غیر اینصورت از شابلون های مخصوص برای پیاده سازی طرح ها استفاده می کنند. معمولا در نقاشی ساختمان حسن زاده به افراد توصیه ی می کنیم که از غلطک های فومی استفاده کنند زیرا این روش باعث می شود که در زمان رنگ آمیزی رنگ به اصطلاح شره نکند. از آنجایی که نقاشی ساختمان حسن زاده همیشه می خواهد بهترین و با کیفیت کارها را برای مشتریان انجام دهد از ابزارهای با کیفیت استفاده می کند، یکی از این ابزارهای با کیفیت غلطک های فومی هستند که رنگ کمتری به خود جذب می کند و میزان استفاده از رنگ ها را به صورت چشمگیری کاهش میدهد.

 

نکات مهم در نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار و شابلون

می دانید که نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار و شابلون دو هنر جدا از هم هستند که افراد می توانند با توجه به سلیقه خود هر کدام از مدل ها که مدنظرشان است را انتخاب نمایند. به عنوان مثال در رنگ آمیزی به کمک غلطک باید چند کار مهم را انجام دهید:

  1. ابتدا رول مورد نظر را انتخاب نمایید .
  2. بعد از آن قاب انتخابی را مشخص نمایید.
  3. حال نوبت آن است که رنگ را به غلظت مورد نظر بزنید. غلطک را رنگی کرده و سطوح را رنگ آمیزی کنید

 شاید در گفتار انجام نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار آسان باشد اما اگر در حین کار تبحر کافی نداشته باشید ممکن است دوباره کار شوید و دیوار را مجدد رنگ آمیزی کنید.

 

برای دریافت مشاوره و بازدید رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

تماس با نقاشی ساختمان حسن زاده تماس با نقاشی ساختمان حسن زاده تماس با نقاشی ساختمان حسن زاده