لیست قیمت نقاشی ساختمان 99

لیست قیمت نقاشی ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان حرفه ای

هیچ چیز به اندازه نقاشی ساختمان نمی تواند، رنگ و رویی تازه به فضاهای شما دهد. برای همین بسیاری از افراد به دنبال رنج مناسب قیمت نقاشی ساختمان هستند. قبل از همه چیز باید این را بدانید که انتخاب رنگ و افراد حرفه ای برای نقاشی ساختمان در درجه ی اول اولویت قرار دارد. قیمت نقاشی ساختمان به فاکتورهای زیادی بستگی دارد. برای همین ما با نیروی متخصص با سابقه ی حرفه ای زیاد در کار رنگ آمیزی ساختمان، این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که کیفیت کار بالا را با قیمت نقاشی ساختمان بسیار مناسب دریافت کنید.

اگر ساکن تهران و کرج هستید، به راحتی می توانید از خدمات تخصصی ما بهره ببرید. در متراژهای کم هزینه ها، ثابت هستند اما برای متراژهای زیاد، تخفیف لحاظ می شود. برای همین برای برآورد نهایی قیمت نقاشی ساختمان بهتر است همین الان تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید. تنها نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که دیوارها و رنگ آنها بسیار از نظر روانشناسی و زیبایی شناسی بر روی روان ساکنان تاثیرگذار است. اگر پای حرف طراحان داخلی نشسته باشید، آنها راحت از کنار دیوارها نمی گذرند. برای همین تمام سعی ما بر این است که دیوارهای تمیز، یکدست و ظریف به شما تحویل دهیم. پس اصلا نگران قیمت نقاشی ساختمان نباشید.

 

برای نقاشی ساختمان چکار باید کرد؟

در بسیاری از بازدیدهای ما از ساختمان ها، دیوارها موج برداشته اند و یا تغییر رنگ در قسمت هایی از دیوار ایجاد شده اند. بسیاری از این ایرادها به دلیل انتخاب غیر صحیح نوع رنگ و اجرای نادرست است. برای همین در گام های اول بسیار مهم است که نقاش و رنگ مناسب را انتخاب کنید. اگر از رنگ دیوارهای خانه ی خود خسته شده اید، اگر لکه ای بر روی دیوارها و سقف خانه تان است و یا در محل کار خود می خواهید تنوعی ایجاد کنید، یکی از سریع ترین و کم هزینه ترین کارها، نقاشی ساختمان است. برای همین وقت را تلف نکنید. بعد از اینکه تصمیم گرفتید، می توانید برای مشاوره های رایگان و گرفتن رنج قیمت نقاشی ساختمان با ما تماس بگیرید. پروسه ی کار نقاشی ساختمان به این صورت است که :

 1. در ابتدا، بازدیدهای اولیه از سمت ما انجام می شود. در این مرحله به صورت رایگان از ساختمان و قسمت هایی که می خواهید نقاشی شود، انجام می شود. در کنار بازدید، مشاوره های رایگان برا انجام کار به شما داده می شود.
 2. تمام دیوارها و مشکلات ساختاری و زمینه ای آنها بررسی می شود.
 3. با توجه به سلیقه و نوع کاربری فضاها، و همچنین توصیه های زیبایی شناسی ساختمان بهترین رنگ برای شما انتخاب می شود.
 4. بر اساس حجم کار، نوع رنگ ها و مساحت کلی منطقه ی رنگ آمیزی، قیمت نقاشی ساختمان در بهترین و مناسب ترین حالت به شما اعلام می شود.

پس اگر بر روی دیوارهای خود لکه های مختلف، جای میخ و ریختگی، خراش و … دارید، می توانید همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید و در سریعترین زمان ممکن از شر آنها خلاص شوید.

 

قیمت نقاشی ساختمان چقدر است؟

همانطور که گفته شد، میزان برآورد قیمت نقاشی ساختمان به موارد زیادی بستگی دارد. اگر شما به عنوان کارفرما رنگ را خودتان تهیه کنید، هزینه ها پایین تر می آید و اگر آوردن رنگ به عهده ی نقاش ساختمان باشد که هزینه ها بالاتر است. نوع رنگ مرغوب از اقلام بسیار مهم است پس حتما در تهیه ی آن دقت کنید و مرغوب ترین نوع آن را انتخاب کنید که دوام و ماندگاری آنان نیز بیشتر است. در ادامه رنج قیمت نقاشی ساختمان آورده شده است:

 • رنگ روغنی ساختمان: 12000 تا 18000 تومان
 • رنگ پلاستیک ساختمان: 8000 تا 12000 تومان
 • رنگ اکریلیک ساختمان: 10000 تا 18000 تومان
 • بلکا: 10000 تا 15000 تومان
 • رنگ نما: 18000 تا 30000 تومان
 • کنیتکس: 12000 تا 25000 تومان
 • رنگ آمیزی آهن آلات: بستگی دارد ( برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید)
 • پتینه: بستگی دارد ( برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید)
 • کاغذ دیواری: بستگی دارد ( برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید)
 • سیلر و کیلر: بستگی دارد ( برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید)

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما به شماره های زیر تماس بگیرید:

 

تماس با نقاشی ساختمان حسن زاده تماس با نقاشی ساختمان حسن زاده تماس با نقاشی ساختمان حسن زاده