بهترین نقاش کیه؟

کسی که انواع رنگ آمیزی رو انجام بده. از رنگ های داخلی تا رنگ های نما و کارهای خاص مثل پتینه کاری هنری و نقاشی های سقفی. اینها فقط روش اجرا و تکنیکه کاره، اما مهمتر از تکنیک، اخلاق، نظم، دقت به جزئیات و اصلاحات احتمالی کار بخش مهمی از کار نقاشی ساختمانه که حرفه ای بودن و استادیت نقاش در این بخش نمایان تر و پیداست. نقاشی حرفه ایست که در کنار تکنیک ، اخلاق مدار، مسئولیت پذیر و انعطاف پذیر و مهمتر از همه ، پر انرژی و مثبت باشه.

 

چرا نقاش ساختمان حرفه ای؟

خساست در خرید نداره و برای سود 100 هزار تومنی خودش از کیفیت کار و سود کارفرما نمی زنه و در خرید مواد درجه یک و اجرای جزئیات دست و دل بازه و می خواد کارش درجه یک و عالی در بیاد و مشتری راضی باشه. نقاش حرفه ای اصلا با انتخاب هایی که در کار انجام می ده و دلایلی که پشت این انتخاب ها داره، شناخته می شه و بخاطر این انتخاب بهتره که بهترین شده و این راز معروفیت و کار فوق العاده اونه.

 

چرا گروهی و چرا گروه نقاشی ساختمان؟

اگه بهترین بازیکن فوتبال هم تنهایی بازی کنه، بازی خسته کننده اس و تماشایی نداره. همه آدم ها در زندگی و کار نواقصی دارن و بی عیب نیستن و عواملی مثل انگیزه، زمان و انرژی فراتر از همه است. وقتی تیمی و گروهی کاری انجام می شه، همه این نواقص به بهترین شکل توسط اعضای تیم پوشش داده شده و جزئیات، انگیزه ها، زمان و … به نحو کاملی در اختیار کار و مشتری قرار گرفته و کار با ظرافت، نظم و زمان مناسب و بصورت فوق العاده ای تحویل داده می شود.

 

مراحل نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان من به چه شکل پیش می ره؟

با اولین تماس و مشاوره حضوری توسط نقاش به تمام سوالات تون در مورد انتخاب رنگ، ترکیب رنگ، زمانبندی، هزینه و قیمت و … پاسخ داده شده و با تصمیم گیری و اعتماد شما به گروه، کار شروع شده و در زمان بندی اعلامی کار تحویل می شود.

زیرسازی، رنگ آمیزی دست اول و آستر اول، لکه گیری ، رنگ آمیزی و آستر دوم، لکه گیری و رنگ آمیزی سوم و رنگ نهایی. اینها بخشی از مراحل کار رنگ آمیزی توسط تیم نقاشی ساختمان حسن زاده می باشد.

 

قیمت چنده؟

قیمت توسط اتحادیه نقاشان ساختمان تعیین می شه اما ما باز هم برای مشتریان خودمون تخفیف 30 درصد پایین از تعرفه اتحادیه نقاشان داریم و این قیمت شگفت انگیز و نتیجه کار فوق العاده باعث می شه که از همکاری مون لذت ببریم و شما فضایی تحویل بگیرید که از بودن در کنار عزیزاتون و ساخت خاطرات مشترک برای چندین نسل لذت ببرید.

 

شماره تلفن نقاش ساختمان در کرج | 09193114516 حسن زاده

نقاش ساختمان در کرج

نقاش ساختمان در کرج

شماره تلفن نقاش ساختمان در تهران و کرج

شماره تلفن نقاش ساختمان در تهران و کرج