شرکت نقاشی ساختمان در تهران

در سال های اخیر شاهد ساخت و سازهای زیادی در سطح شهر تهران هستیم که همه ی این ساختمان های تازه ساز به نوعی نیازمند رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان می باشند. با افزایش ساخت و ساز ها رونق کار نقاشان ساختمانی نیز افزایش پیدا کرده است. با توجه به اینکه در حال حاضر اکثر مشاغل کسب و کارشان را در فضای مجازی و بستر اینترنت معرفی می کنند، اکثر افراد خدمات مورد نظر خود را در سایت های اینترنتی جستجو می کنند. شرکت های نقاشی ساختمان نیز به معرفی  خدمات مختلف از این طریق پرداخته اند و توضیحات لازم در مورد نحوه سفارش و نوع خدماتی که ارایه می دهند را از همین طریق اعلام می کنند. البته با توجه به اینکه افراد سودجو و یا مبتدی در همه جا حضور دارند، در این حرفه نیز رد پایی از افراد فرصت طلب پیدا می شود.

 افراد تازه کاری که کیفیت کارشان پایین است و فقط با تبلیغات اقدام به جلب نظر مخاطب می کنند و هیچگونه مسولیتی را بعداز اجرای کار به عهده نمی گیرند. بنابراین لازم است قبل از اقدام به ثبت سفارش حتما به معتبر بودن شرکت و سوابق کار اساتید نقاش توجه کنید. شرکت نقاشی ساختمان حسن زاده شرکت فعال و معتبر در زمینه نقاشی ساختمان تهران است که تا کنون خدمات گسترده ای به متقاضیان این حرفه ارائه داده و رضایت همه ی مشتریان را جلب نموده است.

در ادامه این مطلب شما را با خدمات شرکت نقاشی ساختمان حسن زاده بیشتر آشنا می کنیم تا اگر شما هم یکی از متقاضیان  رنگ آمیزی نقاشی ساختمان هستید با خیالی آسوده سفارش خود را ثبت کنید.

بهترین شرکت نقاشی ساختمان تهران

اهمیت سابقه کار در شرکت نقاشی ساختمان

در شرکت های نقاشی ساختمان معمولا چندین استادکار حرفه ای و با سابقه  مشغول کار هستند تا بتوانند پاسخگوی مشتریان باشند و پروژه های اجرایی را بموقع به اتمام برسانند. داشتن سابقه کاری در تیم های نقاشی ساختمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است  زیرا فرد با سابقه، تجربه بیشتری دارد و کار بهتری ارائه می دهد.

همینطور افراد با سابقه آزمون و خطاهای زیادی را پشت سر گذاشته اند و همین امر سبب می شود کار خود را با تبحر بیشتری اجرا کنند. نقاشان ساختمانی که تازه وارد این حرفه شده اند، هر اندازه که به اصول و دانش کار، آگاه باشند باز هم در عمل قادر به برابری با یک استاد کار کهنه کار و با تجربه نیستند. به همین دلیل است که بعضی از نقاشان تازه کار نمی توانند به خوبی از پسِ رنگ آمیزی ساختمان برآیند و تکنیک های نقاشی را بدون نقص اجرا کنند. هر چقدر که تمرین و تکرار بیشتر باشد کار ارائه شده بی نقص تر خواهد بود  به قول معروف: کار نیکو کردن از پر کردن است. یک نقاش ساختمان حرفه ای لازم است مهارت ها و دانش این حرفه را به خوبی بیاموزد

 

مهارت‌های موردنیاز نقاش ساختمان

 • داشتن توان انجام کارهای عملی
 • داشتن شناخت کامل از رنگ‌ها و ترکیب آن ‌ها
 • داشتن صبر و حوصله بالا برای انجام کار بدون نقص
 • توجه زیاد به جزئیات
 • داشتن توانایی انجام کار چه به‌صورت انفرادی و چه به ‌صورت تیمی
 • عدم ترس از ارتفاع برای رنگ‌ آمیزی در ارتفاع
 • رعایت کردن مسائل بهداشتی و ایمنی در حین کار

 شرکت نقاشی ساختمان حسن زاده سال ها است با به خدمت گرفتن استاد کاران حرفه ای و با تجربه نام خود را در فهرست شرکت های معتبر نقاشی ساختمان ثبت کرده است. استادکاران این شرکت با داشتن بیش از 15 سال تجربه کاری پروژه های ساختمانی زیادی را با موفقیت  اجرا کرده اند که رضایتمندی متقاضیان را به همراه داشته است.

 

خدمات شرکت نقاشی ساختمان حسن زاده

یک شرکت نقاشی ساختمان معتبر در وهله اول باید با مشتریان خود صادق باشد و به هیچ وجه نباید با تبلیغات و بزرگ نمایی در نوع خدمات، مخاطب را گول بزند و از اعتماد آن ها سو استفاده کند. الگو های نقاشی ساختمان در تهران با تنوع بالایی همراه است بنابراین دقت و ظرافت کار بیشتر می شود. نقاشی ساختمان های مدرن و لوکس تنها با مهارت و خلاقیت نقاش با تجربه امکان پذیر است. علاوه بر این تنوع بالای رنگ های موجود در بازار و تکنیک های جدید نقاشی ساختمان اهمیت کار را دو چندان می کند. شرکت نقاشی ساختمان حسن زاده صفر تا صد نقاشی ساختمان در تهران را به عهده می گیرد. اساتید ماهر و با تجربه این شرکت با دانش و مهارتی که به انواع تکنیک های نقاشی ساختمان دارند بهترین نوع هنر خود را ارائه می دهند. رنگ آمیزی خانه اگر با اصول درست و با تکنیک های مناسب اجرا شود تغییرات چشم گیری در محیط ایجاد می کند.

نقاشی ساختمان با تکنیک ها و متدهای مختلف

برای نقاشی ساختمان در تهران از تکنولوژی روز دنیا در رنگ آمیزی ساختمان استفاده می شود. نقاشی با قلموی دستی، رنگ آمیزی خانه با غلتک، رنگ زدن دیوار با پیستوله و سایر متدهای درخواستی در نقاشی ساختمان قابل انجام است. نقاشی منزل مسکونی با رنگ روغنی، رنگ پلاستیک، نقاشی ساختمان بافت دار و ایجاد سایه روشن های هنری و غیره بخشی از خدمات نقاشی ساختمان در تهران است که توسط اساتید نقاشی ساختمان حسن زاده اجرا می شود. تیم نقاشی ساختمان ما خدمات خاص و ویژه ای را برای متقاضیان نقاشی ساختمان در تهران عرضه می کند. مشاوره و بازدید رایگان یکی از این خدمات است که باعث خرسندی مشتریان می شود. تنوع بالای رنگ و متدهای جدید انتخاب را برای افراد کمی دشوار می کند. به همین دلیل مشاوران این شرکت با شناخت کاملی که از مزایا و معایب رنگ های مختلف و تکنیک های نقاشی ساختمان دارند بهترین و مناسب ترین رنگ و تکنیک را مناسب با نوع طراحی و سبک ساختمان پیشنهاد می دهند. همچنین برای برآورد میزان رنگ و ابزار، بازدید رایگان از ساختمان انجام می شود.

خدمات شرکت نقاشی ساختمان حسن زاده

انواع نمونه های متنوع اجرا شده توسط استادکاران حرفه ای  این شرکت را می توانید در سایت ما مشاهده کنید. همچنین متنوع ترین  رنگ ها  در کاتالوگ مخصوص رنگ، موجود می باشد که تمامی رنگ ها با اصول ترکیب رنگ، توسط استادکاران ماهر شرکت نقاشی ساختمان حسن زاده قابل اجرا می باشند. همشهریان تهرانی می توانند با یک تماس کاتالوگ رنگ را درب منزل دریافت و مشاهده کنند و رنگ هایی متناسب با سبک دلخواه و سلیقه اعضای خانواده انتخاب کنند.

 

نصب انواع کاغذ دیواری در شرکت های نقاشی ساختمان

کاغذ دیواری در سال اخیر جایگاه خاصی پیدا کرده و طرفداران زیادی دارد. عده ای افراد ترجیح می دهند  همه و یا بخش هایی از خانه خود را با کاغذ دیواری پوشش دهند و از این تنوع لذت ببرند. کاغذ دیواری نیز مانند رنگ، دارای تنوع زیادی می باشد که باید برای انتخاب طرح و رنگ مناسب به نکاتی مثل متراژ و تِم دکوراسیون توجه شود. کاغذدیواری را می توان فقط برای بخش هایی از خانه بکاربرد و اگر بصورت ترکیبی با رنگ استفاده شود جذابیت خاصی بهمراه دارد.

همانطور که گفتیم شرکت نقاشی ساختمان حسن زاده خدمات زیادی را به مشتریان خود ارائه می دهد که نصب کاغذدیواری نیز یکی دیگر از خدمات این شرکت است. نصب کاغذدیواری هم مانند نقاشی ساختمان نیاز به مهارت و دانش خاصی دارد که کمترین اشتباه در نصب می تواند سبب خرابی کار شود و هزینه های کار را افزایش دهد. یک استادکار حرفه ای از بهترین مواد و مصالح در کار بهره می برد و تمام دانش و مهارت خود را ارایه می دهد. همشهریان تهرانی می توانند فقط با یک تماس  آلبوم های کاغذدیواری این شرکت را درب منزل دریافت و مشاهده کنند.

 

لیست قیمت نقاشی ساختمان سال 99

هزینه نقاشی ساختمان توسط اتحادیه نقاشی ساختمان برای هر متر مربع تعیین می شود اما بعضی از شرکت هایی که تابع اتحادیه نقاشان نیستند معمولا قیمت های بالاتری دارند. شرکت نقاشی ساختمان حسن زاده که از جمله شرکت های معتبر وفعال در سطح تهران می باشد با ارائه بالاترین کیفیت اجرا مناسب ترین قیمت هارا به متقاضیان نقاشی ساختمان و نصب کاغذدیواری پیشنهاد می دهد. این شرکت قیمت نقاشی را بر اساس متراژ، نوع رنگ، سطح زیرکار اعلام می کند.

قیمت نقاشی ساختمان در سال 99 نسبت سال 88 تغییرات نامحسوسی کرده است . در ادامه  قیمت های تقریبی را مشاهده می کنید . معمولا قیمت اتحادیه نقاشان ساختمان در حداکثری این قیمت هاست.

 1. رنگ پلاستیک در نقاشی ساختمان 10،000 الی 14،000
 2. رنگ اکریلیک در نقاشی ساختمان 14،000 الی 19،000
 3. رنگ روغن در نقاشی ساختمان 15،000 الی 22،000
 4. رنگ مولتی کالر در نقاشی ساختمان 14،000 الی 21،000
 5. رنگ بلکا در نقاشی ساختمان 14،000 الی 19،000

40 الی 50 درصد از این مبالغ مربوط به دستمزد نقاش است.

نمونه کار نقاشی ساختمان حسن زاده

کلام آخر آنکه بهتر است بدانید که قبل از بازدید کار نمی توان قیمت تمام شده کار را اعلام کرد چرا که عوامل زیادی بر تعیین قیمت نهایی تاثیر می گذارد. همینطور بسته به نوع زیرسازی و پرایمری که در زیر کار استفاده می شود قیمت ها متفاوت خواهد بود. مشاوره و بازدید رایگان این امکان را به متقاضیان می دهد تا هزینه های تقریبی را محاسبه کنند و بتوانند برنامه ریزی حساب شده ای داشته باشند. با شرکت نقاشی ساختمان حسن زاده در تهران بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها تجربه کنید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما به شماره های زیر تماس بگیرید:

 

تماس با نقاشی ساختمان حسن زاده تماس با نقاشی ساختمان حسن زاده تماس با نقاشی ساختمان حسن زاده